Jezdíte podle předpisů, nikdy jste nezaparkovali na místě pro invalidy a vylepšujete si karmu ohleduplností vůči ostatním řidičům a chodcům. Přesto ve vás část společnosti teď v létě vidí problém, terč nespokojenosti. Proč? Protože svým vozem přispíváte k oteplení celého města.